S
GPS_ST207_pack.jpg, 97kB

SOS GPS dohľad


GPS ST207 je miniatúrny, vode odolný osobný tracker určený pre monitorovanie osôb a majetku. Môže byť použitý pre hlasovú komunikáciu a sledovanie osôb v reálnom čase.

parpas.jpg, 14kB Mnoho seniorov chce žiť a žije osamotene. To prináša so sebou určité riziko. Často sme svedkami toho, že sa osamote žijúci ľudia nachádzajú vo vážnom stave. Pribúda počet prepadnutých vo vlastnom byte či dome. Tieto osoby nemajú pomoc celé hodiny, niekedy aj dni. SOS GPS tlačidlo znižuje tento nepriaznivý stav na minimum, prináša nezávislosť a umožňuje naďalej zotrvať vo svojom prirodzenom okolí.

GPS_ST207_ded.jpg, 155kB


SOS GPS tlačidlo
je určené predovšetkým

Seniorom žijúcim osamotene
Osobám s rizikovým ochorením
Samostatne žijúcim ťažko zdravotne postihnutým osobám

www.unisep.sk/sos


   GPS ST207

Obsahuje vstavaný hlasný reproduktor a citlivý mikrofón. Po stlačení zabudovaného SOS tlačidla sa ihneď odosiela SMS s odkazom na GPS pozíciu na prednastavené telefónne číslo. Ak máte v mobile aplikáciu Mapy, môžete si kliknutím na SMS odkaz zobraziť pozíciu hľadaného. GPS ST207S má 3D G-senzor, ktorý je schopný zaznamenať pád osoby a jednotka vyšle SOS správu s možnosťou zavolať na prednastavené telefónne číslo. Obsahuje funkciu pre automatické uskutočnenie hovoru pri zavolaní na telefónne číslo GPS jednotky a tak možno s osobou bezprostredne hlasovo komunikovať. Zariadenie používa funkciu handsfree, ktorá vás zbaví nutnosti držať GPS jednotku pri uchu počas hovoru. GPS jednotka hlasno vyzváňa aj vibruje. GPS_ST207DK.png, 155kB

Pre nabíjanie je možné využiť nabíjaciu stanicu GPS DK207 (nie je súčasťou balenia), alebo USB konektor.

Vlastnosti:

  • Integrovaná GSM / GPS anténa
  • Užívateľské / SOS tlačidlo veľkosti palca - jednoduché použitie
  • Hlasová komunikácia s funkciou Talk - Way a hadsfree
  • Nízka spotreba, dlhá životnosť batérie
  • Zabudovaný 3 - osý akcelerometer
  • Plne nastaviteľné riadenie spotreby vstavaného 900mA akumulátora
  • krytie IP67

GPS DK207 podporuje praktické nabíjanie bez nutnosti prácneho pripojovania konektora nabíjačky. S týmto praktickým nabíjaním nebudú mať problém starí ľudia. Nabíjacia stanica obsahuje aj indikáciu stavu nabitia a USB kábel.
eslogo.gif, 1,5kB Copyright © UNISEP alarm, 2016