S
competition_logo.gif, 3,4kB

MT320 + SAC5

MT320 + SAC5 set farebného LCD videointerkomu s dvernou antivandal kamerou a s napájacím zdrojom. Farebný obraz, vlastné osvetlenie pre použitie v noci.

videodoorset0.jpg, 21kB
Domový elektrický videovrátnik prispieva k zvýšeniu bezpečnosti pri kontrole prístupu do objektu. Vstupný videosystém veľmi úspešne napomáha odhaliť možné nebezpečie pri podvodných návštevách nie len u osamelých ľudí. Pomocou vstupného videosystému vidíte kto sa k vám chce dostať na návštevu a ak napríklad tvrdí, že je z elektrární, ale visačku nemá, potom ho nevpustíte. V kritickom prípade zavoláte políciu skôr ako sa k vám dostane.

Vlastnosti:

MT320 - LCD 7" farebný monitor, rozmery 245x160x18mm.
SAC5 - Farebná dverová antivandal CCD kamera, rozlíšenie 420TV, IR LED osvetlenie, montážna krabica so strieškou na povrchovú inštaláciu, kamera chránená nano-sklom, krytie IP55.
Videotelefón je súprava, ktorá má monitor umiestnený v interiéri budovy (byt, dom, kancelária, atd.). Zabezpečuje obojsmernú zvukovú a jednosmernú (od vstupu k vám) vizuálnu komunikáciu so vstupným panelom umiestneným pred vstupom do budovy. Ak niekto zazvoní okamžite sa zobrazí na monitore. Pokiaľ nestlačíte komunikačné tlačidlo prichádzajúci nevie či ste doma. To je výhoda, ak sa práve nemáte chuť baviť s prichádzajúcou návštevou.
Vizuálna kontrola prichádzajúcej osoby mnohonásobne zvyšuje osobnú bezpečnosť, najmä v nočných hodinách vďaka vlastnému osvetleniu kamery.
eslogo.gif, 1,5kB Copyright © UNISEP alarm, 2013